Skip to content Skip to footer
ZiolowePrzyjeciaMarzenaWojtkowiak
ZiolowePrzyjeciaMarzenaWojtkowiak
Marzena Wojtkowiak

Zioła, Natura i Piękno to moje inspiracje

Jestem dziennikarką z zawodu, zielarzem z powołania. Jestem pasjonatką naturalnych produktów bez chemii. 

Komponuję ziołowe zestawy kosmetyczne i maści. Wspieram i popularyzuję zdrowy styl życia. Według mnie naturalne kosmetyki są kosmetykami PREMIUM. Tworząc receptury korzystam z bogactwa roślin z naszych polskich pól, łąk, lasów. Sięgam także po wyjątkowe składniki z różnych zakątków świata, a matka natura zaskakuje mnie nieustannie swoim bogactwem i mądrością.

Jestem wykładowcą kursu zawodowego Zielarz – fitoterapeuta, prowadzonego przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych w Warszawie. Obroniłam tytuł Zielarz – Fitoterapeuta, Naturopata, Specjalista terapii anti-age w Warszawie, ukończyłam Towaroznawstwo Zielarskie w Łodzi, na UAM w Poznaniu Preparatykę kosmetyków – podstawy, Preparatykę kosmetyków białych, Perfumiarstwo. 

W Instytucie Medycyny Klasztornej Katowice-Panewniki ukończyłam roczne kursy pod kierunkiem Dr. Henryka Różańskiego: Fitoterapia szczegółowa, Terapie biologiczne oraz kurs Polskie Rośliny w Medycynie Ekstremalnej I w Okresie Głodu. 

Wierzę, w nieustanne zdobywanie wiedzy i doskonalenie się, dlatego dalej rozwijam swój warsztat. Receptura zielarska i kosmetyczna. Receptura medycyny biologicznej. Autorskie receptury na różne dolegliwości to kolejny szczebel i wyzwanie w mojej zielarskiej edukacji. Wszystko po to, aby coraz lepiej rozumieć wielką moc płynącą z natury …

Inicjatywa Ziołowe przyjęcia to moja próba podzielenia się z szerszym gronem moją wiedzą i przybliżenia innym mojej wielkiej miłości jaką są rośliny.

Zapraszam na zielarską ucztę!