Skip to content Skip to footer

Tworzenie Kosmetyków z ziół

Zapraszam Cię do magicznego świata Natury, pachnącego łąką, lasem, skąpanego w słońcu i kroplach porannej rosy. Zapraszam Cię na pola, gdzie dojrzewają zboża, gdzie krętą drogą, bosą stopą będziesz dotykał kazdej cząstki Natury… Zapraszam Cię nad brzegi rwących potoków i leśne polany.. Zapraszam Cię do legendarnych zamków i urokliwych pałaców, gdzie historia idzie pod rękę z terazniejszością….

Ziołowe Przyjęcia zachwycą Cię estetyką warsztatowych stołów. Na białych obrusach wśród zapalonych świec i kwiatów będzie czekało na Ciebie warsztatowe stanowisko: laboratoryjne szkło i sprzęt do tworzenia spersonalizowanych kosmetyków. Zaskoczy Cię rozmaitość surowców roślinnych z Polski i całego świata. Podczas tych wyjątkowych ceremonii poznasz tajniki tworzenia receptur, właściwości wybranych ziół, możliwości ich przetwarzania.

Zioła są skromne, nie potrzebują reklam, promocji, ich moc, skuteczność obroni się sama, tylko nie przeszkadzajmy im aby wzrastały w czystym, nieskażonym środowisku …

Zioła odpowiednio dobrane, przetworzone, w odpowiednich dawkach potrafią czynić cuda. Są stosowane z powodzeniem od tysięcy lat i przetrwały po dzień dzisiejszy. Służą wszystkim, którzy zechcą się nad nimi pochylić, zainteresować, zgłębić wiedzę… Natura jest doskonała zarówno w profilaktyce jak również w czasie rekonwalescencji. Natura radzi sobie doskonale w wielu jednostkach chorobowych. Rośliny potrafią również zaskoczyć, kiedy użyjemy ich niezgodnie ze sztuką.

Zioła nie potrzebują błysków fleszy, powierzchownego czasem sztucznego zainteresowania, zasługują na królewskie teaktowanie, dlatego ja nałożyłam im koronę i na ich cześć organizuję Ziołowe Przyjęcia..

Warsztaty kieruję głównie dla osób początkujących, aby uczestnicy mieli możliwość rozmakowania się w ich dobroczynnych właściwościach i poczuli ich moc na swojej skórze i wnętrzu.

Zioła uczą pokory, cierpliwości, odwagi, poświęcenia czasu, nieustającej nauki, co w dzisiejszym galopującym świecie nie jest tematem łatwym. Dlatego wychodzę naprzeciw z propozycją Ziołowego Przyjęcia, aby w wyjątkowych oprawach każdą strudzoną codziennością osoba znalazła odrobinę odpoczynku, relaksu, celebracji i kosztowania ulotnych chwil wszystkimi zmysłami z pożytkiem dla swojego zdrowia. Wiedza przekazana w miejscach wyjątkowych jest dłużej zapamiętywana i chętniej po nią wracamy … Ziołowe Przyjęcia to warsztaty tworzenia luksusowych kosmetyķów z ziół w najpiękniejszych miejscach w Polsce od morza po góry … Od wysp Karaibskich po Hawaje … Wszędzie tam, gdzie jest dobra energia, otwartość, życzliwość i chęć życia w zgodzie ze sobą i naturą …

Wykonujemy razem 5 kosmetyków:
  • krem do twarzy
  • serum
  • tonik
  • dezodorant
  • maść
  • pomadka.
Każda z uczestniczek ma dobrane substancje aktywne odpowiednio do potrzeb skóry.

Wspaniałe wydarzenie dla każdej osoby, która chce sama tworzyć wyjątkowe, zdrowe dla skóry kosmetyki.

Dzielę się zdobytą wiedzą. Podczas warsztatów łączę wiele profesji w taki sposób, aby w efekcie końcowym uczestnicy zabrali ze sobą spory pakiet własnoręcznie wykonanych kosmetyków, wiedzę i dodatkową parę skrzydeł. Aby zabrał wyjątkowe wspomnienia zapisane w pamięci i uwiecznione podczas sesji zdjęciowych.

To idelane spotkanie dla osób zaczynających swoją przygodę z naturalnymi, własnoręcznie wykonywanymi kosmetykami.

Warsztat trwa cały dzień. 
W cenie warsztatu materiały, poczęstunek, niespodzianka.

Zapewniam wszystkie potrzebne surowce najwyższej jakości i sprzęt do wykonania kosmetyków.

Ziołowe Przyjęcia to także koncerty na żywo z udziałem wybitnych wokalistów i muzyków. To także prelekcje wybitnych osobistości z zielarskiego świata, jak również specjalistów z wielu dziedzin … Zielarskie Uczty to to również degustacje ziołowych specjałów, wernisaże, pokazy mody, niespodzianki dla Gości związane złotą nutą zarówno w kosmetykach, toastach i maskach na twarzy … Ziołowe Przyjęcia to również cenne relacje i kontakty, które przeradzają w przyjaźnie, a także wspólne projekty … Ziołowe Przyjęcia to również niespodziani i upominki dla wszystkich uczestników Zielarskiej Uczty – Uczty, która łączy dawne skuteczne metody z najnowszymi zdobyczami nauki.

Serdecznie zapraszam!!!!!!

Dla kogo?
Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku .